Samorost 3 Güncel 2021**

Samorost 3 bir keşif macera oyunudur.
4.6/5 Oylar: 15,814
Actualización
22.07.2021
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Samorost 3, sihirli flütünün esrarengiz kökenlerini araştırmak için onun güçlerini kullanarak evrende yolculuk eden kullanan meraklı bir uzay cücesini izlemektedir. Güzel çizimler, sesler ve müziklerle hayat bulmuş renkli zorluklarla, yaratıklarla ve keşfedilecek sürprizlerle dolu dokuz eşsiz dünyayı ziyaret et.

Yenilikler

Minor bug fixes.

Video

Görüntüler

4 comentarios en "Samorost 3 Güncel 2021**"

 1. ariel like Diyor:

  Oyunu 3 kez bitirdim şifreli kitap olmasaydı yapamazdım şimdi tekrar yüklüyorum yanlızca oyun çok çabuk bitiyor keşke dâhâ uzun olsaydı 😔

 2. Starman Diyor:

  İndirimde 3 TL den falan aldım ve yarısında kalıp uzun bir aradan sonra başına oturup bitirdim. Kendine has dünyası ve puzzle stili zorlandığınız noktalarda çözümüne bakmaktan çekinmeyin. Çizimleriyle, efsane müzikleriyle ve sakin ama gizemli dünyası ile gerçekten güzel bir oyun. Herhangi bir yazı veya konuşma içermediği için her yaştan ve her dilden kimse rahatlıkla oynayabilir.

 3. ayda miu Diyor:

  Daha önce eski kredi kartımla satın almış olduğum ve eski telefonuma yüklediğim bu oyunu yeni telefonuma tekrar yükledim. Aç butonuna bastığımda yüklenmiş oyunu yeniden yüklemeye çalışıyor. Her defasında aynı şey oluyor. Oyunu açamıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

 4. Reyis Beyler Diyor:

  Oyun tasarım konusunda kesinlikle harika, bu konu tartışmaya kapalı. Ama çok kompelks. Aşırı karmaşık. Bir şeyler elde etmek için bize öğretilen in dışında bir düşünme biçmine sahip olmanız gerekli. Oyunu yüklediğiniz de internetten videolarını izlemeniz gerekecek. Kesinlikle öneririm ama çok zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları