Grand Hotel Mania – Otel Oyunları. Işletme Oyunu Güncel 2021**

1.15.1.0

Dünyadaki otelleri keşfedin! Otel oyunu ve isletme oyunlari
4.2/5 Oylar: 128,637
Sürüm
1.15.1.0
Actualización
10.08.2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dünyanın her yerinden insanlar uzak bir yerlere gitmek ve eğlenmek istiyorlar. İş veya eğlence için seyahat ediyorlar ve günlük rutinlerine bir ara vermek veya farklı bir şey yapmak istiyorlar. Onlar için en konforlu otelleri inşa etmek size kalmış!

Monica ve Ted’e yöneticilik yapın ve misafirleri tam olarak memnun etmelerinde onlara yardımcı olun. Her oteli yükseltin; onları daha rahat, ilginç ve çekici hale getirin. Dünyanın tüm halklarından sevgi ve takdir toplayacaksınız!
Müşterilerinizin isteklerine hızlı bir şekilde yanıt vermeniz, öncelikleri belirlemeniz ve herkese zamanında hizmet sunmanız gerekiyor. Zaman doldu – başka istek yok.
Bu bir zafer mi? İyi işti; hadi devam edelim! İlk seferinde tam anlayamadınız? Tekrar deneyebilir ve seviyeyi kolaylaştıran güçlendiriciler kullanabilirsiniz.
Maceranız rahat bir Amerikan otelinde başlayacak, bakalım hikaye sizi nereye götürecek? Hadi bulalım!
• Oteller açın!
Dünyayı dolaşın, yeni yerler keşfedin ve nefes kesen misafirlerle tanışın.
• Siparişleri zamanında halledin!
Zaman yönetimi moduna girin! Misafirlerinizin kaprislerine zamanında yanıt verin, öncelikleri belirleyin ve müşterilerinizi memnun edin.
• Misafirlere hizmet sunun
Her otelde lezzetli yemekler bulunmalıdır. Misafirleriniz için yemekleri pişirin: makarna, lezzetli kahve, yeşil çay, pizza, suşi – ne isterlerse!
• Beğeniler kazanın!
Misafirleriniz size minnettarlıklarını beğenerek ifade edecektir. Bir siparişi ne kadar hızlı hallederseniz, o kadar çok takdir ve sevgi kazanırsınız!
• Yükseltin!
Mutfaklarınızı yükseltebilirsiniz – seviyeleri tamamlamak için altın ve mücevher toplayın ve bunları otel yükseltmelerine harcayın.
• Güçlendirici kullanın!
Seviyeleri tamamlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda eğlencelidirler! Havai fişekleri gökyüzüne fırlatın – misafirlerinizin neşeyle zıpladığından emin olun!

Yenilikler

Welkom in Griekenland, hoteliers!
Geniet van de zon en de warme zeebries in ons nieuwe Olive Island Hotel. Heerlijke gevulde groenten en nationale desserts wachten op de gasten!
Wacht... wie zei "miauw"?

Video

Görüntüler

4 comentarios en "Grand Hotel Mania – Otel Oyunları. Işletme Oyunu Güncel 2021**"

 1. Asya Altun Diyor:

  3 puan verdim çünkü bu oyunu oynayacak kişilerin 4 eli falan olması lazım bir sürü müşteri aynı anda geliyor bu özelliği kötü diğer kötü özelliği de kahveyi, sandiviç ve oda temizlemeyi iki saatte yapıyor basar basmaz yapsa daha iyi olur bence ( öne çıkması için random)

 2. Fatime Verdiyeva Diyor:

  Oyun gerçekten sarıyo çok güzel ben bu oyunu eskiden de oynardım ama şimdi daha güzel kesinlikle deneyin derim. Üste çıkması için random: JEJDKEMDKEMDONDOŞMDKDNDLLRKRKDKSMSOSMKDLŞLŞLEMDPMDKDMSLDMDODMLSMDLŞÖDPRMLDMSLDMDPMDLDÖPDMDPFMFPDÖŞSÖDPEJDKDKDKDKDNDKEMORNRKRNDKSMDLLDMPDMDKFKFJKDNFKFNODNDJFJFORNKFK

 3. NİSA KARA Diyor:

  Biraz daha ekstra can ve yakut alabilmenin yollarını kolaylastirirsaniz daha eğlenceli olacak. Oyun eğlenceli fakat satın almaya cok zorluyorsunuz belli bir seviye sonra ilerleyebilmek için can dolması için 30 dakika bekliyoruz bekleme süresini biraz azaltarak her şey daha eğlenceli olabilir obur turlu sıkıcı olmaya başlıyor..

 4. Aysegül Karaca Diyor:

  Yeni kristal verme sistemi hiç iyi olmamış. 6 saat bekleyip kristal almayı tercih ederim.bedava kristal alıcam diye diger oyunlara yönlendirilip,oyundan kopuyorum. İşin yoksa obur oyunda falanca level a gelde kristal al alabiliyorsan. Maalesef silmek durumundayım.güzel oyundu ama düzeltilmediği sürece yapcak bir sey yok….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları