MyDigi Mobile App MODDED APK | 2021

12.3.0

  • Ödeme
Mobil Fatura ve Veri Kotasını Kontrol Edin, İnternet Verileri Satın Alın, Tamamlayın, Ödüller Kazanın!
3.5/5 Oylar: 210,795
Sürüm
12.3.0
Actualización
18.11.2021
Gereksinimler
4.2 ve sonrası
Boyut
14M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Digi Telekomünikasyon Sdn. Bhd. Malaysia, Digi kullanıcılarına modern, hepsi bir arada bir deneyim sağlayan yeni MyDigi uygulamasını başlattı. Ön ödemeli ve faturalı telefon ve geniş bant planları için MyDigi, Digi mobil hesabınızı yönetmenin daha akıllı bir yoludur. Hızlı bağlantı düğmelerini kullanarak, mobil faturalarınızı ödeyip kontrol edebilir, veri kotanızı kontrol edebilir, İnternet paketlerini satın alabilir ve doldurabilir ve Malezya’da yiyecek, içecek ve daha fazlasında özel ödüller ve fırsatlar talep edebilirsiniz.
Faturaları Öde ve Kontrol Et ve Ön Ödemeli Kredileri Tamamla
MyDigi uygulamasıyla Digi mağazasına gitmek zorunda kalmadan mobil faturalarınızı sorunsuzca ödeyin. Nerede olursanız olun faturalarınızı sadece birkaç tıklama ile ödeyebilirsiniz.
Mobil faturalarınızı izlemek ve takip etmek için geçmiş ve mevcut telefon planı fatura bildirimlerini de indirebilirsiniz.
Ön ödemeli kredi sıkıntısı mı yaşıyorsunuz? Ön ödemeli planınızın süresi dolmak üzere mi? Sevdiklerinizle iletişimde kalmak için MyDigi uygulamasıyla telefon kredinizi doldurun ve yeniden yükleyin.
Seçtiğiniz çevrimiçi ön ödemeli yeniden yükleme miktarına bağlı olarak, daha fazla İnternet verisi, arama süresi ve kredi alırsınız.
MyDigi ile hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.

Arkadaşlar ve Aile için Fatura Öde ve Yeniden Yükle?
Artık sevdiklerinizin hesaplarını, faturalarını ödemelerine veya yeniden yüklemelerine yardımcı olarak yönetebilirsiniz. Bunları favori listenize ekleyin ve MyDigi Uygulaması ile yönetmeye başlayın.

Mobil Veri Kotasını Kontrol Edin
Ana ekranda gösterildiği gibi “Kullanım” altında bulunan mobil veri kullanımınızı izleyin. Veri kotası ve veri kullanımı, ne kadar İnternet verisi tükettiğinizin ve ne kadar ihtiyacınızın olduğunun net bir resmini vermek için yan yana görüntülenir.
Digi kullanıcıları ayrıca veri kotalarının dolmasına veya bir sonraki kullanım döngüsü için yenilenmesine kaç gün kaldığını da görebilir.
Diğer numaralarınızın mobil data kullanımını kontrol etmek isterseniz yan menüye gidin, telefon numaranızı seçin, o numaraya ait kullanım bilgileri görüntülenecektir.

İnternet Yükleme ve Uluslararası Dolaşım Geçişleri
Mobil veri planınız yetersiz mi? Kullanımınıza ve bütçenize uygun internet eklentilerini yükleyebilir ve satın alabilirsiniz.
İnternet eklentileri, temel İnternet erişiminden daha yoğun eğlenceye (oyunlar, müzik ve videolar) ve genel kullanım için daha büyük veri satın alma seçeneklerine kadar uzanır.
Ana ekrandaki ‘Eklenti Satın Al’ sekmesinden veya her müşteriye özel ve benzersiz teklifler sunan ‘Sürpriz Kutusu’ndan satın alabilirsiniz.
Malezya dışına seyahat ediyorsanız, yolculuğunuz sırasında güvenli ve yeterli bir İnternet bağlantısı sağlamak için önceden uluslararası bir dolaşım kartı ayırtın.
Gezici bir İnternet paketine abone olmadan önce seyahat edeceğiniz ülkeyi seçin – bu kadar basit!
MyDigi Ödüller ve Fırsatlar: Yiyecek ve İçecek Promosyon Uygulaması
Uygulama aracılığıyla MyDigi kullanıcıları özel ödüller ve promosyonlar alabilirler.
Yiyecek, içecek, eğlence, alışveriş, seyahat, güzellik ve sağlıklı yaşam alanlarında ülke genelindeki çok sayıda tüccardan çeşitli fırsatlar ve promosyonlara erişin.
Göz atmaya ve kullanmaya başlamak için uygulamanın ‘Mağaza’ sayfasına gitmeniz yeterlidir. Bir ödülü kullanmak için “Ödüllerim” sekmesine gidin ve kullanmak istediğiniz ödüllerin yanındaki “Kullan” düğmesine dokunun.
Pek çok sürpriz içeren bir mobil uygulama olan yeni MyDigi uygulamasını deneyimleyin!

Canlı sohbet
Digi hesabınızla ilgili sorunlarınız mı var? Temsilcilerimizden biriyle iletişim kurmak için canlı sohbet özelliğini kullanın. Her gün 10:00 – 21:00 saatleri arasında canlı sohbet hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca şikayetinizle ilgili her an bizimle iletişime geçebilirsiniz, en kısa sürede yanıt vereceğiz.

Digi Fiber Ev ve Geniş Bant İnternet Bağlantısı
MyDigi App kullanarak fiber internet ve geniş bant bağlantı veri kullanımınıza, internet tüketiminize ve fatura ödemelerinize erişin.
ÜCRETSİZ WiFi yönlendirici almak için şimdi kaydolun, Digi ile sınırsız İnternet ve tasarruftan yararlanın!

MyDigi uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinmek için, MyDigi uygulamasındaki belirli konulara erişmek için https://www.digi.com.my/mydigi-app adresinde oturum açmanız yeterlidir. Bugün MyDigi’de yepyeni bir uygulama deneyiminin keyfini çıkarın!

Yenilikler

Yes, we hear you. Update your app now, so you can:
1) Manage how much Internet you wish to allocate to your child lines.
2) Download itemised statements to track your usage and spending.
3) For Postpaid customers, you can check your device contract period.
4) Expanded our navigation to include 'Support' to make it easier to reach out to us via our support channels.
5) Enabled saved card payment!

Görüntüler

Un comentario en "MyDigi Mobile App MODDED APK | 2021"

  1. Google kullanıcısı Diyor:

    🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları