DuckDuckGo Privacy Browser MODDED APK | 2021

5.102.3

 • Ödeme
İnternette arama yaparken ve gezinirken verilerinizi koruyun.
4.8/5 Oylar: 1,397,966
Sürüm
5.102.3
Actualización
01.12.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
16M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Gizlilik, basitleştirildi.

DuckDuckGo olarak, internetin böylesine tedirginlik yaratmaması gerektiğine inanıyoruz. Hak ettiğiniz çevrimiçi gizliliği elde etmek, perdeyi çekmek kadar basit olmalı.

İnternette nereye giderseniz gidin, arama yaparken ve gezinirken kişisel bilgilerinizin kontrolünü rahatça elinize almanız için gerekli temel gizlilik özelliklerini sağlıyoruz:
• Reklam Takip Ağlarından Kaçının — Gizlilik Korumamız bulabildiğimiz tüm gizli takip programlarını engeller, zaman içerisinde sizi takip eden başlıca reklam ağlarını teşhir eder; böylelikle sizi takip etmeye çalışanları siz takip edebilirsiniz.
• Şifreleme Korumasını Artırın — Mümkün olduğunda siteleri şifreli bağlantı kullanmak zorunda bırakır, İnternet Servis Sağlayıcıları gibi meraklı gözlerden verilerinizi koruruz.
• Aramanızı Gizli Yapın — Finans, sağlık ve politika gibi konulardaki sorularınız dolayısıyla son derece kişisel bilgilerinizi arama motorunuzla paylaşırsınız. Neyi aradığınız sizi ilgilendirir. İşte bu yüzden DuckDuckGo sizi takip etmez. Asla.
• Gizlilik Politikalarını Deşifre Edin — Terms of Service; Didn’t Read (ToS;DR) ile işbirliğine giderek, mümkün olan yerlerde web sitesi kullanım koşulları ve gizlilik politikalarına ilişkin puanlarını ve etiketlerini dahil ediyoruz.

Arama yaparken ve gezinirken bir web sitesini ziyaret ettiğinizde DuckDuckGo size bir Gizlilik Notu derecelendirmesi gösterir (A-F). Bu derecelendirme sayesinde korunma düzeyinizi bir bakışta görür, sizi takip etmeye çalışırken yakaladıklarımızın detaylarına girebilir ve altta yatan sitenin gizlilik önlemlerini nasıl geliştirdiğimizi öğrenebilirsiniz. Gizlilik Notu; gizli takip ağları bulunması, şifreleme kullanımı ve web sitesi gizlilik uygulamaları esasında otomatik olarak verilir.

Uygulamamız; sekmeler, yer imleri ve otomatik tamamlama gibi standart tarayıcı işlevlerini sunar. Yukarıda açıklanan güçlü Gizlilik Korumasının yanı sıra, tarayıcıya başka gizlilik özellikleri de ekledik:
• Ateş Butonu — Tüm sekmelerinizi ve verilerinizi tek dokunuşta temizleyin.

Çok fazla kişi internette gizlilik beklenemeyeceğine inanıyor. Biz bunu değiştirmek için mücadele ediyoruz ve yeni bir çevrimiçi güven standardını misyon belledik. DuckDuckGo yükleyin, gizliliğinizi geri kazanın!

Hakkımızda: https://duckduckgo.com/about/
Cihaz Gizlilik İpuçları: https://spreadprivacy.com/tag/device-privacy-tips/
Gizlilik Hakkında Daha Fazla Eğitim: https://spreadprivacy.com/tag/privacy-newsletter/
Gizlilik Politikamız: https://duckduckgo.com/privacy/

Açık kaynak adresi: https://github.com/duckduckgo/android

Yenilikler

Gizlilik, basitleştirildi. Arama yaparken ve gezinirken verilerinizi koruyun: Takip engelleme, daha akıllı şifreleme, gizli arama ve daha fazlası.

Görüntüler

4 comentarios en "DuckDuckGo Privacy Browser MODDED APK | 2021"

 1. Soner Karagöz Diyor:

  Eğer bu özellikleri ile, bunca işi başarabiliyorsa, yeni güncellemelerini almak için sabırsızlanıyorum, teşekkürler. Üstün gayret ve gösterdiğiniz çaba için sizleri tebrik ederim. Yüreğinize sağlık. Yeni projeleri başarılar diliyorum..

 2. Niko N. Diyor:

  İlk önce uygulamanın arayüzüyle başlamalıyım, çok güzel. Gizlilik veriyor size, ama direktmen herşeyinizi saklamıyor. Onu istiyorsanız tor browser indirin. Bunun nedeni ise google gibi kullanın diye. Sizin reklam kaynağı olmamanızı sağlıyor. Ama google’ı deaktive ederseniz. Ateş simgesini ise babanızın telefonunuzda ne yaptığınızı görmeyin diye kullanabilirsiniz 😀 Ve DuckDuckGo adı komik olmuş. Google’a çok benziyor ama daha güvenlisi :)))

 3. Ergül Çördük Diyor:

  Mükemmel bir tarayıcı,çok keskin ve net sonuçlar.Doğrusu sadece denemek için yükledim.Play Store bir hayli inat etti yüklemeyi açmamak için,yükledikten sonra aç ikonu yerine kaldır ikonu çıkıyor siz aldırmayın.Ayarlarda,Uygulamalarda bulup konuma izin veri tıkladım.Şimdi ana sayfam oldu.Gerçekten tebrik ediyorum.Adamlar başarmış bu işi.

 4. Mutlupanda :D Diyor:

  Google yavaşlamıştı 2 saat açılmıyordu bi de arattığım şeyler orda burda reklam olarak veriodu neyse bu güzel ama tek sıkıntı dolar kaç tl yazdığımda veya atıyorum pulmoner arter nedir diyorum google gibi aratınca en üstte bi siteye girmeden o bilgiyi vermiyor. Bi siteye girip öğrenmeniz gerekiyor. Bu zaman kaybı benim için. Dolar kaç tl aratıyorum 9.70 tl bi dolar diyor Sonra altlarda siteler Googlede böyle bundada olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları