Top Football Manager 2021 – FUTBOL MENAJERİ Güncel 2021**

1.23.24

 • Ödeme
Ligin en üstünde olmak isteyen futbol yıldızlarının bir kulübünü yönetin!
4.2/5 Oylar: 384,691
Sürüm
1.23.24
Actualización
04.06.2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
82M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dünya çapında milyonlarca futbol yöneticisine katılın ve on bir futbol yıldızı ekibinizi kurun!

Şampiyon olmak için aç olan on bir futbol yıldızından oluşan bir ekiple koçluk kurmayı hayal ediyor musunuz? Yeni ücretsiz futbol kulübü sim Top Football Manager 2020, sizin gibi spor severleri sorumlu tutar! Baştaki oyuncular için teklif verin ve onları tarayın, dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı özel becerileri, test taktikleri ve oluşumları olan bir takım kurun ve eğitin ve maçı canlı 3D simülasyonda izleyin.

GÜZEL GAMEPLAY
Üst düzey Futbol Yöneticisinin sürükleyici 3D grafikleri ve güçlü bir oyun motoru, koçluk fantezinizi hayata geçirir. On bir oyuncuya komuta ederken çarpıcı oyunlar gerçek zamanlı olarak oynayın veya ligdeki diğer maçlara bahis yapın. Her hedef zafer yolculuğunuza bir adım daha ileri.

ATLETLERİNİZİ YÖNETİN & EĞİTMENİNİZ
Kulüp başkanı olarak, farklı formasyonları test edeceksiniz, rakibinize cevaben oynamak için oyuncu sıralamasını ve taktiklerini ayarlayacaksınız. Nihai gösterilerde puan almak için özel yeteneklere sahip bir kahramana damat olmanın umut verici bir oyuncusu seçin. Lider tahtaya tırmanmak için bir şampiyon ekibi kurun.

YÜKSELİ OYUNCULAR İÇİN AVCILIK
Oyuncuların takımınızın ihtiyaçlarını karşılaması için avlayın. Diğer futbol yöneticilerine karşı pazardaki altın çocukları kazanmak için teklif verin, tüm yıldızları bir temsilciyle toplayın veya yarının efsanelerine yapabileceğiniz genç adayları bulmak için gözlemcileri kullanın. Artık strateji uymayan oyuncuları transfer edin.

ZENGİN ÇOK PİYASA DENEYİMİ
Lig maçlarında dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı yüzleşin. Takımınıza, Premier League, La Liga, Primeira Liga, Bundesliga, MLS’den resmen izin verilen forma giyenleri benzersiz bir tarz verin. Arkadaşlarınızla ağınızı büyütün, hediye alışverişi yapın ve dostça maçlarla ekip deneyimini geliştirin. Daha fazla ödül kazanmak için bir Futbol Birliği kurun veya katılın.

Herhangi bir sorun veya öneri için lütfen bizimle iletişim kurun:https://gamegou.helpshift.com

Yenilikler

- UEFA EURO 2020 Faaliyetleri

Video

Görüntüler

4 comentarios en "Top Football Manager 2021 – FUTBOL MENAJERİ Güncel 2021**"

 1. Mehmet Budak Diyor:

  Valla oyun % 100 sikeli benim oyuncularım daha kaliteli mesela kalecim 7 yıldız karşı tarafın 5 ama gol yemiyor ve diğer oyuncularım karşı takıma göre daha yüksek ama 2.1 yeniliyorum olacak iş değil kupayı saymıyorum bile takım olarak 6 yıldızım ama 4 yıldızlı takım bana evim de 4 gol atıyor saçmalık o kadar oyuncunun performansını yukselt 8 yıldız yap varlık gosteremesin gerisini siz anlayın iste ???

 2. M.ONUR. Diyor:

  Mac yapıyorum adam kalecimin içinden topu atıyor kalecimde 6,2 yıldız nasıl oluyor bu. Bu oyunu yüklemeyin yuklediysenizde silin. Öyle kötü bir oyun ki size habire para yatırmanızı öneriyor yatırmiyorsaniz size her maçı kaybettiriyor. Yeteneği açık oyuncular yeteneksiz oyuncuları yenemiyor. Söylediğim gibi çok kötü bir oyun yüklemeyin bu oyun yerine başka bir oyun yükleyin boşuna yer kaplıyor. 1 yıldızı bile haketmiyor.

 3. TOLGA BOZKURT Diyor:

  Bir üst lige çıkıldığında oyuncuların yıldızı düşmemesi gerekir. Ayrıca oyunda maalesef çok fazla şike var. Benden güçsüz son sıradaki ve yorgun takımın bana 5 gol atması imkansız, altın durumunu biraz daha yükseltmeniz gerekiyor. Oyuncuların gelişimi çok yavaş, enerji kazanmak çok zaman alıyor.

 4. Aydeniz Aybati Diyor:

  Reklam seyrederek enerji moral vs. Kazanmak istediğinizde program kapanıyor. Derdini anlatacağın destek hattı sadece programı refresh et diyor. Arkadaşların gönderdiği hediyeler 1 adet yükleniyor turnuvada coğunlukla senden çok kuvvetli rakip geliyor böylece senin moral ve enerji tükeniyor yani sadece para verip oynamanız için kurgulanmış bir oyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları