Dead Paradise: Car Shooter & Action Game Güncel 2021**

1.7

 • Ödeme
Bu ücretsiz aksiyon savaş yarış oyununda düşman kamyonlarını ve arabalarını yarışın, vurun ve yok edin!
4.4/5 Oylar: 51,046
Sürüm
1.7
Actualización
18.08.2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
134M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kıyamet arabalarında ciddi bir yarış eylemine hazır mısınız? Hayatta kalmak için sürün, yarışçı çetesine katılın ve doğrudan tekerlekler üzerinde patlayıcı ve tehlikeli savaşlara atlayın! Macera dolu parkurlarda rakiplerinizi ve korkusuz düşmanlarınızı yenmek ve yok etmek için özel silahlarla donatılmış yükseltilmiş yarış arabalarını kullanıyorsunuz. Bu ücretsiz yarış oyununda her şey Hız, Aksiyon, Savaş, Yıkım, Patlamalar, Atış ve hepsinden önemlisi, YOLUN KRALI olmak istiyorsanız “KAZANMAK İÇİN SÜRÜCÜ” ile ilgili.

Dead Paradise, düşmanlarınızı vurup yok etmeniz gereken kıyamet gibi bir araba yarışı oyunudur. Çılgın arabaları ve diğer araçları sür ve aynı zamanda düşmanlarını vurarak seviyeyi bitir! Amacınız, yol savaşçısı savaşlarından hayatta kalmak, çeşitli yarış pistlerinde görevleri tamamlamak ve aksiyon dolu ölüm yarışlarını bitirirken, nihai olarak nihai patron rakiplerini yok etmek için birçok düşman türünü yenmektir. Hayatta kalmak için sürün!

Düşmanlarınız her türlü araçla peşinize düşecek. Garajda arabanızı yükseltmek için seviyeleri tamamlayın ve yarış ödülleri kazanın. Kilidini açmanız için füze yükseltmeleri, zırh yükseltmeleri, motor yükseltmeleri ve yakıt yükseltmeleri var. Yükseltmeler arabanızın hasarını, sağlığını ve hızını artırır. Kazanabileceğiniz ve toplayabileceğiniz başka harika görünümlü canavar kamyon tarzı araçlar bile var.

Yeni görevler almak için ana menüdeki salonu ziyaret edin veya bir görev seçmek için haritaya gidin. Bu ücretsiz yarış oyununda her zaman özel görevler mevcuttur. Sadece ateşin yanında oturan adama sorun. Yarış arabanız için özel ödüller kazanmanıza yardımcı olacak. Hızlı bir çözüm istiyorsanız, günlük ödül sandığını açın. Motosikletinizi, canavar kamyonunuzu veya yarış arabanızı her zaman yükseltmeye devam ettiğinizden emin olun, böylece sonuna kadar gitme şansınız artar. Ölü Cennet’te hayatta kalabilir misin?

YARIŞ ATIŞI EYLEM OYUNU
Öfkeli yollarda ve kıyamet sonrası yerlerde zorlu araba savaşları! Ölüm yarış arabanızı seçin, yarış arabası ekipmanının seviyesini yükseltin, atış silahınızı yükseltin ve düşmanınıza tam bir yıkım getirin! En iyi kıyamet sonrası yarış pilotu olun ve rakiplerinizi korkutun. Şimdi onlara en iyi yarış sürüşünü, doğru atışları göstermeli ve destansı savaş öfkesini göstermelisiniz!

ARABANIZ SİZİN ÖLÜMCÜL SİLAHINIZ
Daha fazla kaynak kazanmak için patronlarla savaşın. Ama onların en tehlikeli düşmanlar olduklarını ve her zaman patlayıcı yarış savaşlarına hazır olduklarını bilin! Arabanız onlarla savaşmak için hazır ve güçlü silahlarla donatılmış olmalıdır. Yarış rakiplerinizi yenmek ve nihai oyun patronunu yenmek için motosikletleriniz, arabalarınız ve canavar kamyon araçlarınızdaki silahları ve zırhları yükseltin

MOBİL İÇİN TASARLANMIŞ PATLAYICI ARAÇ AKSİYON OYUNU
Dead Paradise, mobil cihazınız için efsanevi bir savaş yarışı aksiyon oyunudur. Bu sadece çılgın bir hız yarışı değil, aynı zamanda sürüş becerilerini şiddetli düşmanlarınıza mermi mermi atmakla birleştirdiğiniz destansı pistler ve çorak arazi arenalarını da beraberinde getiriyor. Zorlu görevlere atlayın, yol zorluklarına katılın ve ailenizi kurtarmak için çılgın patronlarıyla çetelerle savaşın. Dead Paradise, hız yarışını savaş atıcı aksiyonuyla birleştiriyor. Suç çetelerinin son patronlarını yok edin, ancak her patronun benzersiz olduğuna ve kendi özel yapım aracıyla yarıştığına dikkat edin. Son patron arabalarının tümü, bitiş çizgisini geçmeden önce planlarınızı durdurmak için büyük nişancı silahlarına ve büyük roketlere sahiptir. Amerika’nın çorak topraklarının kontrolünü geri almak için kendi benzersiz özel silahlarınızı kullanın ve yarış atıcı aksiyon sanatında ustalaşın!

OYUN ÖZELLİKLERİ
– Kıyamet dünyasında 90 benzersiz seviye
– 15 benzersiz düşman türü
– 10 ölüm arabası
– 5 benzersiz patron
– 4 çeşit yükseltme

Bu ücretsiz aksiyon atış yarış oyununu bugün indirin ve çorak arazilere bir kez daha hükmedin. Dead Paradise, yüksek kaliteli grafikler, aksiyon dolu yarışlar, sonsuz patlamalar, öfkeli son patronlar ve son olarak, aşırı eğlence ve kargaşa ile ilgilidir! HAYATTA KALMAK İÇİN SÜRÜŞ!

Yenilikler

- bug fixes

Video

Görüntüler

4 comentarios en "Dead Paradise: Car Shooter & Action Game Güncel 2021**"

 1. oyuncu oyuncu Diyor:

  Yeni ,güzel,farklı ve eğlenceli bir oyun.Grafikleri çok güzel indirmenizi tavsiye ederim kesinlikle. Bir çok oyundan kat ve kat güzel reklamlar öyle sık çıkmıyor.Ödüllü video sistemi var.Mükemmel bir oyun deneyin,oynayın böyle güzel oyunlar zor çıkıyor.

 2. Tufan Aslankilic Diyor:

  Oyun oynamaktan cok reklam izledik bu nedir simdi Oyunun adini reklam izlene deseniz olurmus. Arada 1.5 -2 dk oyun oynayabiliyorsunuz. O da siz bisey yapmiyonuz sadece gaz fren var. Bana kalsa 0,2 falan veririm. Kaldırın gitsin

 3. Latif Elgin Diyor:

  Enerji sıkıntısı çok fazla ve bı sure sonra yapılmak istenilen her eylem için video izleme ihtiyacı doğuyor. Gereksiz derecede zor. İnsanlar zevk almak için oyun oynar, oyunda işçi misali çalışmak için değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum

 4. Şule Abacıoğlu Diyor:

  Lan baya güzel dediğim gibi efektler şahane gerisi de muhteşem baya güzel bir oyun eline koluna salık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları