Basketbol Arena: Online Spor Oyunu Güncel 2021**

1.58.7

 • Ödeme
Gerçek zamanlı basketbol oyunu! Rekabete katıl, şampiyon ol!
4.4/5 Oylar: 158,152
Sürüm
1.58.7
Actualización
11.08.2021
Gereksinimler
5.1 ve sonrası
Boyut
170M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Efsanevi oyun Kafa Topu’nun yaratıcıları tarafından geliştirilen yepyeni bir gerçek zamanlı basketbol deneyimi seni bekliyor. Basketbol oynamak hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı!

GERÇEK OYUNCULARLA 1VS1 MAÇ DENEYİMİ
İster arkadaşına meydan oku ister çevrimiçi olan başka bir gerçek oyuncuyla eşleş. Heyecan dolu anlara hazır ol. Tek yapman gereken takımını kurup oyna tuşuna basmak!

BASKETBOL KARİYERİNİZİ ŞEKİLLENDİRİN
Birbirinden değişik karakterlerin arasından en sevdiğini seç ve heyecanlı bir mücadeleye hazırlan! Rakiplerini alt ettikçe daha fazla karakterin kilidini aç, değişik koçlarla birbirinden güzel sahalarda oynamaya hak kazan. Kariyerinde ilerledikçe artan taraftar kitlenin ve birbirinden özel ödüllerin tadını çıkar.

GERÇEK ZAMANLI HIZLI TEMPO BASKETBOL
Topu eline al ve basketbol yeteneklerini tüm rakiplerine göster! Topu rakibinden çalıp ister smaç bas ister 3’lük sayılarla rakibini alt et. Hepsi gerçek zamanda! Kritik zamanlarda süper güçlerini kullanarak oyuna daha da fazla heyecan katmak senin elinde.

Özellikler:
– Gerçek oyuncularla gerçek zamanlı maçlar!
– Sosyal medya hesaplarını bağla, arkadaşlarına meydan oku!
– Küçük bir takımla başla. Maç kazandıkça takımını genişlet yeni oyuncularla oyna!
– Birbirinden farklı saha, oyuncu ve koç arasından istediğini seçebilirsin!
– Özel güçlerini kulan, herkesin önüne geç.
– Daha fazla kupa kazan, liderlik sıralamalarda hep birinci sırada kal!
– Tüm bu özellikler değişik görevlerle daha da heyecanlı!
– Oynaması tamamen ücretsiz!

*Bu oyun için internet bağlantısı gereklidir.

Yenilikler

Basketball Arena'nın en heyecan verici versiyonu geliyor!

Yeni sezon "Havuz Partisi" muhteşem ödüllerle seninle!

Turnuvalar başlasın!
Elemelerden yarı finallere, sonra da FİNALLERE! 2 haftada bir harika ödüller kazanabileceğin global bir turnuva düzenlenecek! Turnuvadan kazandığın yüzüklerle yüzük liginde yarış ve Basketball Arena'nın en iyisi ol!

Koçların gücü seninle olsun!
Takımına destek olup sahada avantaj sağlayacak 6 koçtan birini seç! Hepsini turnuvalardan ücretsiz kazanabilirsin!

Video

Görüntüler

4 comentarios en "Basketbol Arena: Online Spor Oyunu Güncel 2021**"

 1. grappler 770 Diyor:

  Bir mobil oyundan nasıl gelir kazanabilirsiniz? İlk yöntem reklam izletmek, ancak çok fazla koyarsanız insanlar baymaya başlar. İkinci yöntem karakterinizi vs. Geliştirmek için satılan mikro ödemeler. Ancak aşırıya kaçarsanız adaletsiz olur ve para ödemeyen insanlar oyunu bırakır üçüncü yöntem enerji bilet vs satmak peki mosomo çalışanları siz ne yaptınız? Reklam koydunuz, abartı p2w koydunuz, enerji ve bilet aynı anda koydunuz. Böyle bi paragözlülük görmedim. 1 yıldız bile haketmiyor.

 2. Muhammed Narin Diyor:

  Bu oyun güzel ama tek bir sıkıntısı var. O da ben maç yaparken internetimin iyi olduğu halde “bağlantı kesildi kötü bağlantı nedeniyle maçı kaybettin lütfen bağlantını kontrol et.” Diye bir yazı geliyor. Lütfen bu sorunu düzeltin.

 3. Ahmet Yılan Diyor:

  Basketbol değil ama bahis oyunu olabilir. Sırada ki reklamın hangi markaya ait olacağını tahmin etmek çok eğlenceli!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Muhsin DesignFX Diyor:

  Oyun çok adaletsiz sakın indirmeyin aşırı kötü bi oyun üstte kalsın diye random asdfghjklkwkdjdsoskhshsowowowgwhdhsnbddjdiei3u3u3ueiwowpwowkwkskshshdyeueiekejejejejejhejeheielwoaiwwjjwiwowiwjejegdvyyihjjgfjsisdfjidjdjrbirjdj9rihfhfvudbuwwihegsydtfifodowoakajsgshsvsgfzxxhdiekowowishddididoofodprpwkdjjehrjfjdjfjdjsdhhshusuduejaaskslskeheywueieyeruekwkwlqoqqhgqhwjajsbdndbdjdheeieowlkwkwkw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları