CSR Racing Güncel 2021**

5.0.1

 • Ödeme
Dünyanın en heyecanlı drag yarışı artık Andorid’de, hem de ÜCRETSİZ!
4.5/5 Oylar: 2,491,321
Sürüm
5.0.1
Actualización
22.05.2018
Gereksinimler
4.0.3 ve sonrası
Boyut
76M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Android’deki en çok satan kısa mesafeli yarış oyununu ÜCRETSİZ oyna!

CSR Racing

*** En çok satan kısa mesafeli yarış serisi – 130 milyonun üzerinde indirme ***

Bu CSR Racing. 100’ün üzerinde lisanslı arabaya, etkileyici grafiklere ve bağımlılık yapıcı oynanışa sahip şehir sokaklarında geçen en iyi kısa mesafeli yarış oyunu.

McLaren, Bugatti, Aston Martin, Hennessey ve Koenigsegg’in de dahil olduğu dünyanın en prestijli araba üreticilerinin 100’ÜN ÜZERİNDE LİSANSLI ARABASIYLA YARIŞ.

CSR Racing

DÜNYA TURU – 5. Kademeyi tamamla ve dünyanın dört bir yanından ekiplerle mücadele et! Onları yenip Uluslararası mücadeleye ulaşabilecek misin?

EKİPLERİ YEN ve şehre hükmet. Onların söylediklerini duymazdan gel. Her elebaşını yen ve sokakların yeni kralı ol.

Motorunu GELİŞTİR, daha yapışkan lastikler tak ve çeyrek millik yarış sürenden her saliseyi çıkartmak için ağırlıklardan kurtul.

CSR Racing

Arabalarını ÖZELLEŞTİR, havalı özel boyalar, plakalar ve çıkartmalarla yarış kazançlarını artır.

CSR RACING 2’Yİ DENEMEYE NE DERSİN? – Tüm zamanların en iyi kısa mesafeli yarış serisinin sonraki bölümü geldi!

CSR Racing

Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) ve üzeri gereklidir. Tabletler için optimize edilmiştir

Denetimsiz satın alımları önlemek için Google Play ayarlar menüsünden “PIN Belirle veya Değiştir”i seç, bir PIN oluştur ve sonra da “Satın Alımlar için PIN Kullan” seçeneğini etkinleştir. Böylece her satın alımdan önce PIN’ini girmen gerekecek. Lütfen bu seçeneğin sadece Android OS 3.x ve üzerinde mevcut olduğunu unutmayın.

 

Yenilikler

Küçük hata düzeltmeleri ve geliştirmeler.

Görüntüler

4 comentarios en "CSR Racing Güncel 2021**"

 1. Enes DENİZ Diyor:

  Oyun baya iyi indirmenizi tavsiye ederim baya iyi random gerisi boş boş konuşma merhaba için bir şey var mı diye soran yok mu lan o zaman bir adım öndedir nasılsın bir şey değil mi bu ya ben seni başka hesaba alacak nasılsın merhaba fiyat ne düşünüyorsunuz acaba diye düşünüyorum ben sana ne yaptım ben de seni seviyorum dediğin gibi 80 kişi daha takip edin lütfen kabul edilen önerge kabul edilmemiştir bir gün bir yerde koydun mu var acaba diye merak etme sen de beni alın size dünkü hataları ve il

 2. Alptuğ Pehlevan Diyor:

  Çok eskiden Babamın telefonundan oynuyordum.Oyundaki en pahalı arabayı da açmıştım.şimdi büyüdüm kendi telefonumdan oynuyorum. Bayaa güzel bir oyun jrjrorjwpwmıügxkhxphxphcphxpucğucğjf9ufpjcğıbğjvpjv9jcğjvğjcğjcğjvğjvğjcğjc8uc8x8yf7yf8yx8hxpyxğhcıxogxoyxpufğjfpufpz6fğxgığxfığgxıp,ıfp,uffp,uf,ğıf,ğıüıgcüogcğgıcgxığıgcğoüycohüchüocuvü8jvü8j8v8uüvpjvu8v7y9fy97c79tcc7t9t7xğgü7cgü7c7x0g üg7 07t8vy0y7c08yvuv08uvuvu08v79yv80uv7u9v9h7c7c0yc97ggğı ü8uvğhovğıgcuf,pxf68fxğ7xğt7pxıtğy7cfp6xofuzğıtxğ7dtü7tsm

 3. Mehmet Gazel Diyor:

  Oyunu Google Play hesabım ile bağlamış olmama rağmen ilerlemem oyunu silip geri yükleyince gitti. Destekle iletişime geçtim birkaç gün oldu hala cevap vermediler. Son bir umut buraya yazıyorum Zynga umarım beni burada fark eder lütfen yardımcı olmak için yorumumu faydalı bulur musunuz?

 4. Alican Çiftçi Diyor:

  Ben oyunu beğendim. Oyunda çok fazla araba var ve hepsi lisanlı. Oyun Drag Yarış oyunu ve bu kategoride oynadığım en iyi oyunlardan biri. Grafik olarak da arabalar yeterince gerçekçi. Modifiye seçenekleri sadece renk ve çıkartma ile sınırlı zaten fazlasına da gerek olduğunu düşünmüyorum. Drag Yarış’larını seviyorsanız denemenizi tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları