Criminal Case Güncel 2021**

2.36.4

Ödüllü suç soruşturması oyunu şimdi Google Play Store'da!
4.5/5 Oylar: 4,286,399
Sürüm
2.36.4
Actualización
03.12.2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Criminal Case: 1 Numaralı ÜCRETSİZ saklı nesne oyunu! Cinayet vakaları çözmeye hazır mısın? Hemen indir ve Rosa Wolf’u kimin öldürdüğünü keşfet…

Bu büyüleyici gizli nesne ve macera oyununda cinayet vakası serilerini çözmek için Grimsborough Polisi’ne eşlik et. İpuçlarını bulmak için suç mahallerini araştır, şüphelileri sorgula ve katilleri yakalamak için bulguları analiz et. Dedektiflik becerilerini ispatlamaya hazır mısın?

ÖZELLİKLER
• Tehlikeli ve yozlaşmış bir şehirde suç mahallerini araştır
• Gelmiş geçmiş en iyi dedektif olmak için arkadaşlarınla oyna
• Kanıt bulmak için ipuçlarını incele ve örnekleri analiz et
• Tanıkları ve şüphelileri sorgula
• Katili adalete teslim et

LÜTFEN DİKKAT: Criminal Case, oynaması ücretsiz bir oyundur; ancak bazı oyun öğeleri, gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen cihaz ayarlarınızda uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Kullanım Koşullarımız ve Gizlilik Politikamıza göre Criminal Case’i indirmek veya oynamak için en az 13 yaşında olmalısınız.

Kullanım Koşulları: http://www.prettysimplegames.com/terms-of-use
Gizlilik Politikası: http://www.prettysimplegames.com/privacy-policy

Video

Görüntüler

4 comentarios en "Criminal Case Güncel 2021**"

 1. Ezgi Yılmaz Diyor:

  Oyun gerçekten çok güzel sadece iki tane isteğim var. İlki Google Play games ile oyunda oturum açabilmek çünkü facebook kullanmayanlar olabilir. İkincisi de yıldızları daha kolay kazanabilmek ama bu çokta sorun değil, ilki yapılsa bile yeterli. Oyunu herkese tavsiye ederim grafikleri, gerçekçiliği veya replikler olsun gayet güzel. Dedektiflik oyunu arayanlar kesinlikle yüklemeli. Tüm yapımcıların ellerine sağlık!

 2. Knight of Roses Diyor:

  Grimsborough sezonunda 56. vakayı tamamlayıp “Yeni Şehre Git” butonuna tıklayınca Play Store’a yönlendiriyor. Oyunu indirdiğimiz zaman Facebook oturumu açmamıza rağmen oyuna Çaylak olarak başlıyor. Eskiden böyle değildi. Bütün oyun sezonlarına tek bir yerden erişebiliyorduk. Ayrıca bazı yerlerde yazım hatası yapılmış. Bu söylediklerim dikkate alınırsa sevinirim. (Üstte kalması için random:PSNSLSBXPSBAŞBXPXBXĞSNSŞXBPOENDIXBLDHELDBXLCBOXBDJESONDPDNDMXLXNDPSBDPNXŞXNŞSWÜODJCLXNSLDIXODNDLDLDNDKDJDIX)

 3. Hatice Dag Diyor:

  Oyun çok iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben kaç yıldır oynuyorum ama hiç silmedim. Bazı kişiler enerjinin hemen bitmesini veya analiz süresinin çok uzun olduğunu söylüyor. Ancak tarih ve saati ileri alarak beklemenize gerek kalmıyor. Ellerinize sağlık, çok güzel bir oyun yapmışsınız. ❤❤

 4. Nurdan Tekin Diyor:

  Oyunu çok güzel harika olmuş. Sizlerde tavsiye ederim. Umarım sizde beğenirsiniz. Ama hiç şüphesiz ki çok beğenirsiniz. Tek kelime ile harika olmuş bayıldım 😊🤩😍🤩🤩🤩🤩

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları