Smart Switch Mobile MODDED APK | 2021

3.7.25.2

 • Ödeme
Galaxy S7/S8/Note8/S9/Note9 : Smart Switch Mobile varsayılan olarak mevcuttur.
4.2/5 Oylar: 304,333
Sürüm
3.7.25.2
Actualización
23.11.2021
Gereksinimler
4.0 ve sonrası
Boyut
31M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

– Not: Bazı Galaxy cihazlarında Smart Switch Mobile varsayılan olarak mevcuttur.(Galaxy S7/S8/Note8/S9/Note9)
* Galaxy S7/S8/Note8/S9/Note9: Bu durumda [Ayarlar] > [Cloud ve hesaplar] > [Smart Switch] öğelerine dokunarak Smart Switch Mobile’ı açın.

▣ Smart Switch; size kişilerinizi, müziklerinizi, fotoğraflarınızı, takviminizi, metin mesajlarınızı, cihaz ayarlarınızı ve daha fazlasını yeni Galaxy cihazınıza taşıma özgürlüğünü sunar. Ayrıca Smart Switch™, favori uygulamalarınızı bulmanıza yardımcı olur veya Google Play™ içinde benzer uygulamalar önerir.

▣ Kimler aktarma yapabilir?
• Android™ sahipleri
– Galaxy cihazlar arasında kablosuz aktarımlar: Android 4.0 veya üstü
– Uyumlu bir Android cihazdan bir Galaxy cihaza aktarımlar: Android 4.0 veya üstü (Samsung ürünü olmayan ve 6.0 sürümünün altındaki bir Android sürümüne sahip cihazların, sadece Mobil AP’yi destekleyen Galaxy cihazlarına bağlanabileceğini unutmayın.)
– Kablolu aktarım: Android 4.3 veya üstü, şarj kablosu ve USB OTG kablosu

• iOS™ sahipleri, sizin için en iyi seçeneği kullanarak aktarım yapın:
– iOS cihazınızdan Galaxy’nize kablolu aktarım: iOS 5.0 veya üstü, iOS cihaz kablosu (lightning veya 30 pinli) ve USB OTG kablosu
– iCloud™’dan içe aktarma: iOS 4.2.1 veya üstü ve Apple Kimliği
– iTunes™ kullanarak PC/Mac aktarımı: Smart Switch PC/Mac yazılımı – Başlayın http://www.samsung.com/smartswitch

• Windows™ Phone sahipleri
– Kablosuz aktarımlar: Windows OS 10
* Not: Daha fazla bilgi ve adım adım talimatlar için http://www.samsung.com/smartswitch adresine gidin

▣ Neler aktarılabilir?
– Kişiler, takvim(Sadece cihaz içeriği), mesajlar, fotoğraflar, müzik (sadece DRM’le korunmayan içerik, iCloud için desteklenmez), videolar (sadece DRM’le korunmayan içerik), arama kayıtları, notlar, alarmlar, Wi-Fi ayarları, duvar kağıtları, belgeler, Uygulama verileri (sadece Galaxy cihazlar) ve ana sayfa düzenleri (sadece Galaxy cihazlar)
– Galaxy cihazınızı M OS’ye yükselterek uygulama verilerini ve ana ekran düzenlerini gönderebilirsiniz (Galaxy S6 veya üstü).

▣ Hangi cihazlar desteklenir?
• Galaxy: Yeni Galaxy mobil cihazlar ve tabletler (Galaxy S2’den itibaren)
* Not: Galaxy S2 için eski işletim sistemi (GB/ICS) sürümü uyumsuzluğa neden olabilir. S2 cihazınız doğru şekilde çalışmıyorsa lütfen ürün yazılımı güncellemesinden sonra deneyin.

• Diğer Android cihazlar:
– HTC, LG, Sony, Huawei, Lenovo, Motorola, PANTECH, Panasonic, Kyocera, NEC, SHARP, Fujitsu, Xiaomi, Vivo, OPPO, Coolpad(DazenF2), RIM(Priv), YotaPhone, ZTE(Nubia Z9), Gionee, LAVA, MyPhone(My28s), Cherry Mobile, Google(Pixel/Pixel2)

* Not: Cihazlar arası uyumluluk gibi nedenlerden dolayı bazı cihazlarda Smart Switch’i yükleyip kullanmak mümkün olmayabilir.
1. Veri aktarmak için her iki cihazın dahili hafızasında en az 500 MB boş alan olması gerekir.
2. Kablolu bağlantı kullanıyorsanız içeriğin aktarılmasına izin verilmesi için cihazınızın “Medya dosyaları aktarılıyor (MTP)” USB seçeneğini desteklemesi gerekir.
3. Kablosuz ağ bağlantısı sürekli olarak kesilen Samsung harici bir cihazınız varsa cihazınızda Gelişmiş Wi-Fi bölümüne gidin, “Wi-Fi’ı başlat” ve “Düşük Wi-Fi sinyali bağlantısını kes” seçeneklerini kapatıp tekrar deneyin.
(Yukarıda belirtilen seçenekler, cihazınızın üreticisine ve işletim sistemi sürümüne bağlı olarak mevcut olmayabilir.)

Yenilikler

Smart Switch'i cihazın Ayarlar menüsünden açabilirsiniz (Android Oreo veya sonraki sürümler).

Görüntüler

4 comentarios en "Smart Switch Mobile MODDED APK | 2021"

 1. Tamer Cobanoglu Diyor:

  Uygulamayı açmak için ; hüküm ve koşulları, verilerin yurtdışına aktarılması ve hepsini kabul ediyorum ( isteğe bağlı) şıkları yapılmış. Ancak hepsini kabul ederseniz devam edilebiliyor. Şaka yapılıyor galiba…Bari (isteğe bağlı ) bölümünü kaldırın veya ( isteğimize bağlıdır.) yazınız. Lütfen cevaplarınızı da türkçe veriniz.

 2. Omer Omer Diyor:

  “Köpekle dalaşacağına, çalıyı dolaş” diyen atalarım bu uygulamayı asırlar önce görmüş verilerimi vermeyeceğim, tek tek uğraşacağım.

 3. Planet X Diyor:

  Arkadaşlar bu uygulama verilerinizi almıyor bu kadar basitleşmeyin. Yeni cihaz aldığınızda wifi yada Bluetooth ile eski cihazdaki verileri yeni cihaza aktarıyor. Taktınız verilerinize yahu. Verilerinizi istesem ben bile alabiliyorum bunlara ihtiyaç olmadan apple bile olsa üstelik. Adamlar yazılımın sahibi. Halen ufak uygulamalarla tedirgin oluyorsunuz. Rahat olun biraz. Sizin verilerinize ihtiyaçları yok 😀 bırakın adamlar harikalar yaratsın kasmayın kendinizi bu kadar.

 4. Fatih BURAL Diyor:

  Türkiye’de yürürlükte olan yasalara göre onaylamak zorunda bıraktığınız koşullar suçtur. Hem isteğe bağlı yazıyor hem de işaretlemeden geçilmiyor. Verileriniz yurtdışına gönderilecektir maddesinden bahsediyorum. Eyyy Samsung hayırdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları