Zgirls 2-Last One Güncel 2021**

1.0.58

Bu çılgın katliam dünyasına hoş geldiniz!
4.0/5 Oylar: 36,647
Sürüm
1.0.58
Actualización
18.06.2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
59M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zgirls 2, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara sunulan 3 boyutlu çok oyunculu bir çevrimiçi zombi hayatta kalma oyunu. Zombi dolu bir cehennem dünyasına atılan biyonik bir kız olarak, yalnızca tek bir hedefle oynuyorsunuz: HAYATTA KALMAK!

Hayatta kalma kuralları:
1. Mümkün olduğunca çok kaynak topla
Kaynaklar hayatta kalmak için önemli. Oyun sırasında, zombi saldırılarına karşı kendinizi koruma amaçlı bir ev inşa etmek için her türlü kaynağı aramak zorunda kalacaksınız.
2. Yiyecek al
Avlan, yiyecek ara veya malzeme ara. Boş bir mide ile savaşamazsın. Her savaştan sonra, şenlik ateşinde biraz yiyecek pişirerek kendinizi yenileyin.
3. Zombileri katlet
Hayatta kalmanız için en büyük tehlike zombiler. Hayatta kalmanızın anahtarı kendinzi onlara karşı etkili bir şekilde savunmaktır. Elinizin altındaki silahları doğru kullandığınızdan emin olun çünkü çok fazla ses çıkarmak, zombi sürüsünün dikkatini çekebilir ve korkunç sonuçlar doğurabilir.
4. Yeni aletlerin kilidini aç
Oyunun ilk safhalarında yalnızca geçici silahlar hazırlayabiliyorsunuz, ancak seviyen yükseldikçe, savaş yeteneklerini artırmak ve hayatta kalmayı kolaylaştırmak için daha iyi silahların ve çalışma platformlarının kilidini açabileceksiniz. Bol kaynaklarla kendi Savaş Mekanik’inizi bile oluşturabilirsiniz.
5. Oyuncuya karşı oyuncu savaşı
Kaynaklara daha hızlı erişmek istiyorsanız, yırtıcı bir yaklaşım en iyi seçenektir. Güvenilir arkadaşlarınızı kaynakların kontrolü için epik savaşlar için toplayın. İyi hazırlanın ve takım arkadaşlarınızı hayal kırıklığına uğratmayın!
6. Çetelere katıl
Bireysel gücün sınırları vardır. Bir çetede olmak hayatta kalma şansınızı artıracaktır. Müttefiklerinizin olması, sadece geçici olsalar bile mükemmeldir. Karşılıklı yarar için diğer çete üyeleri ile birlikte çalışın ya da onları arkadan bıçaklayın ve tüm ganimetlerini alın.

2058’de benzeri görülmemiş uzun bir küresel savaş sonrasında, insanlık yeniden inşa etmeye başladı. Kapalı kapılar ardında ve açıklanamayan niyetlerle Paradise Group, tüm insanlığın geleceğini değiştirecek bir proje – İnsanlık Yardım Projesi – başlattı.
Bütün denekler, gizemli ve ürpertici bir adaya gönderilir, sayısız ölümsüz canavara karşı toplanır ve tamamen silahsız bırakılır! Bu, yalnızca kimsenin bilmediği büyük bir katliamın başlangıcıdır. Bu dünyada tek gerçek, HAYATTA KALMA gerçeğidir. Açlıkla, soğukla, tükenmişlikle ve hatta diğer oyuncuların saldırılarıyla mücadele edeceğiniz için korku zombilerde bitmiyor. Bazen doğanın kendisi bile sizin düşmanınızdır. Burada sadece geçici müttefikler var, çünkü sadece hayatta kalana Yeniden Doğuş ve Özgürlük verilecek.
Bu çılgın katliam dünyasına hoş geldiniz! En son ayakta kalan olmak için ne gerekiyorsa yapın!

【Contact】
Facebook:https://www.facebook.com/Zgirls-II-Last-One-123777631654196/

Yenilikler

[OPTIMAZATION]Fixed some bugs

Görüntüler

4 comentarios en "Zgirls 2-Last One Güncel 2021**"

 1. milxツ Diyor:

  Hey sen bu oyun güzelmi diye benim gibi yorumlara bakan kişi bu oyun müq bana öyle geliyor bence 1 kere bile olsa denemelisin 🙂 üste çıksın diye random .q SUUDYDURJDHUDUDHDUDHDHHFHFHDJJDHCJDJCHDUCHDJHCJRHCHRUUCUDHDUUDJDJDICJEICHUDUDIRIDJIDIRJCJIEJDJRIDIJEJDUDJDJJEIEIDKDKEKCKIDICJRJCJJRJDDKKDIRUDJHDHXRYDRYFCFUCFUCUFCFUCUTCTUCUTC8TT8FT8FGICIYFIYFYICIGFIYFOYF97T96T86T86T86RIFIGFIFIFIYF8YFIYFIYYIFIYDTIDYIDYIDTUDTUDTIDTIDTUFITFYIF8TYFIYDIYTIFYIFYIFITFYIFITCIFIHFYFYIFIDYTITIYCIYIYDDYYIYIDOYFDYODFOYFY

 2. Azra Melek Genç Diyor:

  Oyun çok güzel 5 yıldızı hakediyo bende annemin telefonundan indirdim hesabıma giremedim oyun annemin tlefonunda kaldı bende bide burdan yükleyim dedim sjsjsjsj ama mustafa uçucu senin için çok üzüldüm yani o kadar emek vermişsin bide hesabını kaynbediyorsun çok üzüldüm senin için inşallah hesabını geri alabilirsin 😊😁

 3. Mustafa Önal Diyor:

  Oyun gayet güzel sadece türkçe çeviri biraz kötü o kadar. Oyun atıyo diyenlerde kendilerine güzel bi tel alsın atma gibi bi sıkıntı yok problem sizde. (random fkfjkdbdjdjdbdjdkfbkekendkfkdndjdkdbdjdkndbdhdkdndjdkdndhdkdnfbdkdnbdkdjdbd)

 4. Mustafa Uçucu Diyor:

  52 lvl hesabım silinmiş, oyunu 2 yıl oynadım.Telefonu yeniledikten 3 ay sonra tekrar yükleyip giriş yapmak istedim fakat hesabım yok. Google hesabımla kurmuştum oysa. Bütün emeklerim yok oldu. Evimi saray gibi yapmıştım. 30 dan fazla sandık, deri, yemek, kıyafetler, silahlar, bir dünya eşya ,motorsikleti yeni bitirmiştim, klan bile kurmuştum(Necropolis),hepsi gitti, amk tekrar oynamak istiyorum fakat sıfırdan başlamak adama koyar be… ne diyim bilemedim. :((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları