Australian Open Game Güncel 2021**

2.0.3

 • Ödeme
AusOpen Resmi Oyun
4.3/5 Oylar: 17,770
Sürüm
2.0.3
Actualización
23.01.2019
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

AO Tenis, Avustralya Açık’ın resmi oyunudur.

Kendi oyuncunuzu yaratın, tam Avustralya Açık turnuvasına katılın, kupaları kazanın ya da Tennis’deki en büyük isimlere karşı hızlı bir maç yapın.

2019 Avustralya Açık turnuvasına kayıtlı tüm oyuncuların kilidini açabilir ve gittikçe daha yüksek zorluklar yaşayabilir, bu da gerginliğinizi test eder.

AO Tenis kontrolleri, ekranı vurmak istediğiniz yönde kaydırmanıza izin veren basit ve sezgiseldir. Zamanlama ne kadar iyiyse, atış o kadar zor, daha hızlı ve daha doğru ya da kesindir.

Yenilikler

- User Interface Changes

Görüntüler

4 comentarios en "Australian Open Game Güncel 2021**"

 1. the god mother Diyor:

  Legendary seviyesi bile kolay olmuş oyun biraz daha zorlandırılabilir en zor seviyede bile rakip çok basit hata yapıyor (oyunu seviyesini daha da arttırmanız lazım ayrıca forehand ler biraz daha geliştirilebilir)……

 2. Mustafa Selçuk Diyor:

  Oyun çok iyi ve gerçekçi ama yakın çekim, biraz animasyon ve oyuncuyu gelistirerek daha zorlayici oyuncularla oynayip finalda oyun parasi kazanma gibi bu oyun paralarıyla değişik kıyafetler raketler ayakkabilar şapkalar kısacası aksesuarlar alınabilir bunları gercekten yaparsaniz en cok oynanan oyunlar arasinda olur net.

 3. ibrahim ilhan Diyor:

  Oyun güzel lakin özellikler arttırılabilir. Raket, ayakkabı satın alma gibi yenilikler getirilebilir. Atp sıralaması getirilebilir. Bu şekilde bir yerden sonra sıkıyor.

 4. Google kullanıcısı Diyor:

  Bence oyun mükemmel olmuş ama forma da logo eklenebilir güzel olur veya diğer diller gelmeli yazılardan bişey anlamıyorum bide arkadaş ekleyip onlarla oynama veya online oynama gelebilir diğerleri ise 10 numara 5 yıldız 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları