Elemental Dungeon Güncel 2021**

1.16

Ücretsiz piksel sanat roguelike macera RPG
4.1/5 Oylar: 24,556
Sürüm
1.16
Actualización
20.02.2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
43M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Roguelike unsurlar ve harika piksel sanat grafiklerine sahip bu büyüleyici ücretsiz aksiyon macera RPG’de, öğeleri güçlü büyüler oluşturmak için birleştirerek rastgele zindanları keşfedersiniz.
Çevreyi kullanın ve içinde gizlenen canavarların ordularını yenmek için becerilerinizi geliştirin. Elemental Dungeon’ın gizemlerini çözme arayışında güçlü eşyalar bul, garip yaratıklarla tanış ve farklı benzersiz sınıflar oyna.
Bir kavga için arkadaşlarınıza meydan okuyun veya şaşırtıcı çok oyunculu oyunlarda görevinize katılmalarına izin verin!

【RANDOMİZE DUNGEONS & ROGUELIKE OYUNU】
Rastgele zindanlar sayesinde her macera eşsizdir. Roguelike unsurları ile zorlu bir oyun, yeteneklerinizi test edecek. Mage, Hunter veya Ronin gibi oynayın!

EMENT ELEMANLARDA YÜKSEK LİSANS】
Düşmanlarınızda yıkıcı büyüler ortaya çıkarmak için toplam 6’dan 3 elementi birleştirin! Yeni büyüler öğrenmek ve pürüzsüz çift joystick kontrollerinin keyfini çıkarmak için büyü kaydırmalarının kilidini açın.

【BECERİ VE STRATEJİ】
Duyarlı ortamı kendi lehinize kullanın: ot yak, su birikintilerini dondur veya varilleri havaya uçur. Gizli pasajları ve sihirli hazineleri bulun. Sayısız canavarların ve güçlü patronların zayıf noktalarını keşfedin ve bu zindanların sırlarını çözün.

【ZİHİNCİ ÜÇLÜ ÇOK OYUNCULU MODLAR】
Arkadaşlarınızı zindanlarda birlikte savaştığınız çok oyunculu bir maceraya götürün. Ya da epik bir kavgada arkadaşlarına meydan oku ve hayatta kalan son kişi ol!

【BÜYÜK PİKSEL GRAFİK VE KAPSAMLI MÜZİK】
Benzersiz piksel sanatı ve sevimli karakterler yolculuğunuzu unutulmaz kılacaktır. Uzun süre sizinle yapışacak akılda kalıcı orijinal oyun müziğinin keyfini çıkarın.

【ÖDÜLLER & ADAYLAR】
✩ GÜMÜŞ ÖDÜL Tencent Oyunları İnovasyon Yarışması
✩ FINALIST Bağımsız Ödül Ödülleri

▶ Herhangi bir sorun veya öneriniz varsa, lütfen bize ulaşın: support@teebik-inc.com

▶ Güncel kalmak için resmi kanallarımıza göz atın:
• Facebook: https://www.facebook.com/elementaldungeon/
• Twitter: https://twitter.com/ComboTravellers
• Uyuşmazlık: https://discord.gg/59HHcQM
• Web sitesi: https://www.combotravellers.com/elementaldungeon

Yenilikler

New Spring Update

*New Spring Decoration added
*New Rankings
*New Feature:Elemental Magic Box
*Weekly Task requirements reduce from 700 to 500
*Adventure Mode difficulty adjustment
*Material Chest drop rate up
*Venom Birds HP recovery(40->30), Damage(15->12)
*Mad Mine lag issue
*Fix the Data exception of Chyrule skills
*Passive Skills of Shield Knight dressings
*Skill issues of Kitty Xmas dressings
*Blurred Kitty Xmas dressings rework
*New accessories added
......

Video

Görüntüler

4 comentarios en "Elemental Dungeon Güncel 2021**"

 1. Anonim Diyor:

  Vaktinize değecek tatlı bir oyun. Yakın tarihte oyundaki tüm kozmetikleri silmek gibi bir hareket yaptılar ama kısa sürede düzeltildi. Geliştirici notu da o zamandan kalma. Her neyse. Google playde bu oyundan 2 tane var ancak bu gerçek olanı ve oyun daha zengin, ekstra karakterler var yani bu versiyonu tercih edin derim. Çok fazla mekanik var dolayısıyla hiç sıkmıyor diyebilirim. Haritalar ve düşmanlar oldukça yaratıcı bu da ekstra bir puan. Tek beğenmediğim şey multiplayer oldu oyunda.

 2. Şahin Kılıç Diyor:

  Oyunun oynanış mekanikleri muazzam derecede iyi, her çeşit saldırı ya da savunma şekli bulunan bi oyunda istediğimiz stratejik saldırıyı düşmanlara uygulamamız beni benden aldı. Isterseniz toprak elementini kurup duvar örün, isterseniz ateş elementi ile düşmanları ve etrafı yakın, bu da sizi tatmin etmeyecek ise ateş ile elektrik elementini birleştirip büyük çaplı bi hasar çıkartabilirsiniz ki bu 3 örnek sadece oyunun %5’i. fazlaca saldırı biçimi ve güzel rpg sistemi ile enfes bir oyun olmuş.

 3. Tuğrul Memiş Diyor:

  Fena değil ama multi player oynamak çok zor kimse oynamıyor sanki. Offline olsa iyi olurdu bos zamanda oynamak için harika bir oyun ama ne yazık ki internet bağlantışı şart. Oynanış güzel çeşitlilik farklı element konbinasyonlarıyla saglanmış üstüne diğer karakterlerle farklı oynanışlar sunmuş. Tabi onları alabilmak için senekerce reklam izleyerek elmas kazanmak zorundayız malum en ucuzu 600 elmas. Yinede oynanabilir.

 4. Lolv Diyor:

  Oyun konusu olarak inanılmaz başarılı olsa da para yüklemeden ilerleyebilme alanınız çok kısıtlı. Karakterler çok pahalı, bölümler zor, geliştirmeler fazladan para götürüyor, multiplayer Brawl moduna bağlanılamıyor, bir bölgeyi temizlemek için en az 2 reklam izlemeniz gerekiyor. Bu açıdan düzeltilebilirse ve en azından para yüklemeden de daha iyi karakterler elde edilebilirse bu oyun zirve noktasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları