Highway Getaway – yarış oyunu Güncel 2021**

1.2.3

 • Ödeme
Aksiyon dolu, polis kovalamacalı yarış oyununda polislerden kaç ya da yakalan!
4.1/5 Oylar: 46,067
Geliştirici
admin
Sürüm
1.2.3
Actualización
03.04.2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Özgürlüğe uzanan bu yarışta diğerleriyle kapış. Ellerin direksiyonda. Kalbin güm güm atıyor. Şehrin EN ÇOK ARANAN adamı sensin ve bu sınırsız polisten kaçma oyununda yakalandın. Bu ücretsiz,aksiyonlu yarış oyununda polislerden kurtulacak kadar hızlı mısın?

Highway Getaway

Real Boxing ve Godfire gibi en eğlenceli, ücretsiz aksiyon oyunlarının yaratıcısı Vivid Games şimdi bir başka heyecan dolu oyunla karşında! HighwayGetaway, araba yarışı oyunları ve sınırsız koşu oyunlarının, üzerine bir de polis kovalamacası eklenmiş bir kombinasyonunu sunuyor.

Highway Getaway

Yol boyu gaza bas, son hızda ilerle!
Şehrin en hızlı polisleri tarafından hız limitine takılmış, sürat delisi bir sürücüsün. Nitroyu açıp trafikten sıyrılabilir, şehir içinde yarış yaparken nakit para toplayabilirsin. Bu bitmeyen yarış oyununda yarış arabanla Araba Sürme Oyunu oynamak hem kolay, hem de ekrana dokunma ve kaydırma ile oynama özelliği sayesinde sezgisel.

Şehir merkezindeki sokakları, sanayi limanlarını ve uçsuz bucaksız kanyonları yarışarak geçerken büyüleyici HD grafiklerin keyfini çıkar! Yine de gözünü yoldan çok ayırma. Çünkü polis arabaları hemen arkanda.

200’ü aşkın zorlu görev!
Her biri adrenalin dolu 200’ü aşkın sürüş görevinde asla teslim olma, yarış! Yolda deponu doldur, kurnaz taktiklerine polis barikatlarını aş, tonlarca para kazanmak için zor ayırt edilen para kamyonunu ele geçir! Arananlar listesinde ne kadar öne geçersen o kadar çok kazanırsın!

Arabanı modifiye et ve güçlendir!
En çok arananlar, en ateşli arabaları hakkeder. Hızlı spor arabalardan güçlü tırlara uzanan 10 farklı kaçış arabasından birini seç ve modifiye et. Seviyen arttıkça ve para topladıkça, arabanı kişiselleştirmek için özel

Highway Getaway

parçaların kilidini aç ve yolun en ateşli arabası seninki olsun! Tüm polis arabalarından kurtulabilmek adına nitro gibi güçlendiriciler ve hızlandırıcıların ya da yarış arabanı yolda tamir etmek için gerekli olan aksesuarların kilitlerini açmak için paranı kullan.

İyi adam mısın, kötü adam mı?
Yoksa “iyi bir adam” mısın? Bir polis arabasının direksiyonunda olmayı daha mı çok tercih ederdin? Bu özellikle, şimdi kanunların yanında da olabilirsin. En aranılan adamları yakala, onları mahkûm et!

Highway Getaway

EN ARANILAN adam ol
HighwayGetaway’in Facebook ile entegre online liderlik panosu en üst seviyeye yükselmeni ve arkadaşlarına ve dünya çapında diğer liderlik panolarına karşı rekabete girmeni sağlar. En hızlı kaçış sürücüsü sen misin?

İster iyi ister kötü adam ol, bu ücretsiz yarış oyunu adrenalinini artıracak.

Yenilikler

Aww yeah, we’re back on the road! Brand new update, coming through:
DROP THE DEAD WEIGHT – we’ve been poking under the hood and removed some useless parts, like the brakes. Now the game will run faster.
IMPROVED STABILITY – because the only acceptable crashes are the ones that happen on the road. Er, I mean in the game. Well not in the game, but on the road in the game. You know what I mean!

Video

Görüntüler

4 comentarios en "Highway Getaway – yarış oyunu Güncel 2021**"

 1. Google kullanıcısı Diyor:

  çarkı çevirince hep aynı hediyeler çıkıyor neden çok sayıda altın hiç çıkmıyor bu sebepten dolayı oyunu silmek istiyorum lütfen düzeltin teşekkür ederim

 2. Yusif Qaqaş Diyor:

  Oyun efsane ama bir saçma hata var oda polis polise yakalamaz çok saçma biz suçluları yakakılıyoruz polislerde bizim peşimizde ama yine de beyendim ama 4 yıldız verdim çünkü dediğim gibi polis polise yakalamaz bu arada ben 3 cüyüm ama bu adamlar sahtemi?

 3. Kadambaý Kadambaýew Diyor:

  Bu oýun çok güzel size düşüniýorsunuz

 4. burak Pinar Diyor:

  gelistirilmesi gerekiyor basit oyunlari sayı olarak cok az kisi oynuyor ama yinede emeğe saygı babında idare eder yapmanlarin yüreğine sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları