Online Desi Girls Video Chat Güncel 2021**

9.8

  • Ödeme
Çevrimiçi desi kızlar görüntülü sohbet, kızlar canlı sohbet karşılamak, ücretsiz benzer uygulama kalma
3.8/5 Oylar: 3,756
Sürüm
9.8
Actualización
21.04.2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
9,3M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

** Çevrimiçi Desi Kızlar Görüntülü Sohbetin EN İYİ ÖZELLİKLERİ ***

* ÜCRETSİZ İNDİR UYGULAMASI

* ÜCRETSİZ OTURUM AÇMA

* ÜCRETSİZ YAPIN PROFİLİ

* İNSANLARLA ÜCRETSİZ SOHBET

* ÜCRETSİZ YENİ ARKADAŞ OLUN

* ÜCRETSİZ YÜKLEME RESİMLERİ

* ÜCRETSİZ YÜKLEME VİDEOLARI

Online Desi Girls Video Chat, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır.
NEDEN Çevrimiçi Desi Kızlar Görüntülü Sohbet KULLANMALISINIZ:

Online Desi Girls Video Chat, arkadaşlarınıza ve ailenize mesaj göndermenize ve onları aramanıza izin vermek için telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır, böylece her mesaj veya arama için ödeme yapmanız gerekmez. * Girls Live Chat’i kullanmak için abonelik ücreti yoktur.

• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alın.

• ÜCRETSİZ ARAMALAR: Arkadaşlarınızı ve ailenizi, başka bir ülkede olsalar bile N Arama ile ücretsiz arayın. * Çevrimiçi Desi Kızlar Görüntülü Sohbet aramaları, hücresel planınızın sesli dakikaları yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır.

• GRUP SOHBETİ: Arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca iletişim halinde kalabilmek için kişilerinizle grup sohbetlerinin keyfini çıkarın.

• Çevrimiçi Desi Kızlar Görüntülü Sohbet WEB: Ayrıca, doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından Çevrimiçi Desi Kızlar Görüntülü Sohbet mesajları gönderip alabilirsiniz.

• ULUSLARARASI ÜCRET YOK: Canlı Kız Sohbetine uluslararası buluşma mesajları göndermenin ekstra bir ücreti yoktur. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla sohbet edin ve uluslararası SMS ücretlerinden kaçının.

• KULLANICI İSİMLERİNE VE PIN’LERE HAYIR DEYİN: Başka bir kullanıcıyı hatırlamak zorunda kalmaya ne dersiniz? Çevrimiçi Desi Kızlar Görüntülü Sohbet veya PIN – Çevrimiçi Desi Kızlar Görüntülü Sohbet, tıpkı SMS gibi telefon numaranızla çalışır ve telefonunuzun mevcut adres defteriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

• HER ZAMAN OTURUM AÇILMIŞTIR: Çevrimiçi Desi Kızlar Video Sohbeti ile her zaman giriş yaptınız, böylece mesajları kaçırmazsınız. Giriş yapıp yapmadığınız konusunda kafa karışıklığı yok.

• KİŞİLERİNİZLE HIZLI BAĞLANIN: Adres defteriniz sizi Çevrimiçi Kızlar Canlı Sohbet eden kişilerinizle hızlı ve kolay bir şekilde bağlamak için kullanılır, böylece hatırlanması zor bir kullanıcı eklemenize gerek kalmaz.

• ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimlerinizi kaçırsanız veya telefonunuzu kapatsanız bile, Online Desi Girls Video Chat, uygulamayı bir sonraki kullanışınıza kadar son mesajlarınızı kaydedecektir.

• VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, kişilerinizi değiştirin, özel duvar kağıtları ve bildirim sesleri ayarlayın, sohbet geçmişini e-posta ile gönderin, aynı anda birden fazla kişiye mesaj yayınlayın ve daha fazlasını yapın!

* Veri ücretleri geçerli olabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınızla iletişime geçin.

Yenilikler

FREE DOWNLOAD APP

*FREE SIGNING IN

*FREE MAKE PROFILE

*FREE CHAT WITH PEOPLE

*FREE MAKE NEW FRIENDS

*FREE UPLOAD PICTURES

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları